Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Komunikat

Email Drukuj PDF

KOMUNIKAT

W SPRAWIE ZAPRZESTANIA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW
W POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE W MYŚLENICACH

Szanowni Państwo

Z uwagi na występujące zagrożenie epidemiczne oraz komunikat Starosty Myślenickiego z dnia 16 marca 2020 roku, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników,  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach od dnia 17 marca 2020 roku funkcjonuje w systemie zamkniętym i zaprzestaje bezpośredniej obsługi klientów w siedzibie PCPR do odwołania.

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z pracownikami PCPR w Myślenicach będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Kontakt osobisty będzie możliwy tylko w sytuacjach szczególnie uzasadnionych po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikami poszczególnych działów.

Bardzo proszę o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w PCPR. Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach.

Kontakt z poszczególnymi komórkami znajduje się na stronie internetowej PCPR oraz BIP.

Osoby z niepełnosprawnością zachęcamy do składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON za pośrednictwem Systemu SOW:

  • zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze,
  • uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych,
  • w ramach pilotażowego programu "Aktywny samorząd" Moduł I i II.

Kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach znajduje się na stronie internetowej tej jednostki: https://bip.malopolska.pl/oiiporadnictwa

Piotr Gofroń

/-/ Dyrektor PCPR