Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Uroczyste wręczenie podziękowań z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Email Drukuj PDF


W dniu 01 czerwca br. odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach, mające na celu uhonorowanie  osób, które zdecydowały się na zostanie dla dziecka rodziną zastępczą, a tym samym na stworzenie dzieciom nowego domu.

Zaproszenie na spotkanie przyjęły rodziny zastępcze z terenu naszego powiatu, które przywitali: dyrektor PCPR – Piotr Gofroń, z-ca dyrektora – Grażyna Murzyn oraz Zespół ds. Pieczy Zastępczej działający przy PCPR w składzie: pedagog – Anna Profic oraz koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej – Karolina Pitak i Marta Tylko.

Uroczystego otwarcia spotkania dokonał dyrektor PCPR – Piotr Gofroń, podkreślając ogromną rolę rodzicielstwa zastępczego dla prawidłowego rozwoju dziecka. Odczytał również  list Pani Elżbiety Rafalskiej - Minister Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej, skierowany do osób tworzących rodzinną pieczę zastępczą, wyrażający słowa podziękowania i uznania za codzienny trud wychowania powierzonych ich pieczy dzieci.

Podczas spotkania rodziny zastępcze uhonorowano okolicznościowymi podziękowaniami za ich zaangażowanie, trud i pracę włożoną w wychowanie i opiekę nad dziećmi.

 Oprac. WSPiFE

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1